černokněžnÁ

kletba

DEMO příběhového fitness dobrodružství

Vyzkoušej první level naší pohybové výzvy!

Čeká na tebe prvních 5 dní 25denního interaktivního komiksu “Černokněžná kletba” – jak na ně? Převleč se do sportovního, pořádně se protáhni a spusť si příběh. Přečteš si část komiksu a aby ses v příběhu posunul dál, musíš splnit cvičení (které souvisí s tím, co se v příběhu dělo). Návody na všechny cviky najdeš zde. Při cvičení:

Mezi jednotlivými cviky si dej vždy 20-30 vteřin pauzu a když nebudeš moct, klidně se zastav na delší dobu a napij se.

Když jde o cviky, které můžeš dělat na dvě strany/nohy (výpady, horolezci…), počet opakování je vždy na obě strany dohromady (udělej 20 výpadů = 10 na levou, 10 na pravou nohu).

Většinou si vybíráš obtížnost, v jaké chceš cvičení splnit. Podle toho se pak určuje, kolik bodů získáš. Na výběr máš tři obtížnosti, ale klidně si je lehce uprav, nebo nám dej vědět, že jsou moc jednoduché/těžké.

Nezapomínej při cvičení na svoje bezpečí, před i po cvičení se protáhni, správně dýchej a průběžně pij vodu. Výzva i návody na cviky jsou informativní a inspirativní - vždy ale doporučujeme probrat s odborníkem, jestli jsou pro tebe všechny cviky vhodné.

LEVEL 1: Háj v podhradí

Hlášení a stížnosti vesničanů z okolí hradu byly posledních pár dní podezřelé. Z lesa se prý ozývají podivné zvuky a od předvčerejšího dne začali mizet vesničtí psi a další zvířata. Venkované se bojí, co přijde dál. Ty jsi byl kapitánem hradní stráže vyslán, abys les prozkoumal. Jaká temná tajemství na tebe čekají v lese v podhradí? 

Převleč se do sportovního, pořádně se protáhni a začni svoje dobrodružství! Ještě nemáš účet? Zaregistruj se nebo se přihlaš a odemkni si celý první level výzvy.

Den 1

Výprava začíná! Vydej se směrem k tajemnému háji v podhradí.

Den 2

V lese se ozývá cosi podezřelého, musíš to prozkoumat.

Den 3

Zachráníš ztraceného psa před hrozícím nebezpečím?

Den 4

Nečekaná záchrana od moudrého čaroděje.

Den 5

Království hrozí větší nebezpečí než sis původně myslel… 

LEVEL 2: Černý les

LEVEL 3: Sněžné hřebeny

LEVEL 4: Ledová pustina

LEVEL 5: Černokněžná pevnost

Odemkni zbytek levelů!

“Černokněžná kletba” je první prototyp naší pohybové mobilní hry gamifit – odemkni si celé dobrodružství za symbolických 100 Kč, pomoz nám ho otestovat a získej zábavnou motivaci k pohybu na prázdniny! Co ještě na tebe ve výzvě čeká?

Dalších 20 dní výzvy...

… rozdělených do 4 levelů – projdu celým královstvím od tajuplného hvozdu, přes vrcholy zasněžených hor až do zamrzlé pustiny na severu. Podaří se ti dostat až na konec svojí cesty, překonat všechny nástrahy a zastavit černokněžnou nákazu, která se šíří ze zlověstné černokněžníkovy pevnosti?

... a herní prostředí na Discordu!

Plná verze “Černokněžné kletby” je zasazená do našeho Discord serveru s rozšiřujícími herními prvky – na Discordu si můžeš zaznamenávat postup, získávat body (které pak můžeš utratit za herní předměty) nebo spolupracovat s ostatními na vylepšování společného hradu. Nemáš Discord? Nevadí – je dostupná i verze bez něj!

Jdeš do toho?

Zapojíš se do výzvy na léto a vydáš se na výpravu, abys zachránil království?

100 Kč

Kup si přístup k celému pohybovému dobrodružství!

ČERNOKNĚŽNÁ KLETBA

gamifit příběhové fitness dobrodružství

K tomu mají přístup jen přihlášení uživatelé...

Už jsi přihlášený a pořád vidíš toto? Refreshni stránku a zkus to znovu!

Koupit přístup k fitness dobrodružství

Moc děkujeme za zájem koupit si náš interaktivní fitness komiks ČERNOKNĚŽNÁ KLETBA! Vyplň nám prosím formulář a brzy ti na email dorazí instrukce k zaplacení (100 Kč).

Přístup k výzvě ti pak pošleme e-mailem!

Odesláním souhlasíš s Obchodními podmínkami a Zásadami ochrany osobních údajů.

Přihlaš se do uzavřeného testování

Moc díky za zájem si gamifit stáhnout. Momentálně probíhá uzavřené testování s vybranými lidmi. Máš zájem se do testování zapojit? Neváhej a přihlaš se na náš newsletter, postupně rozesíláme údaje pro vyzkoušení aplikace.

K tomu mají přístup jen přihlášení uživatelé...

Už jsi přihlášený a pořád vidíš toto? Refreshni stránku a zkus to znovu!

Vyzkoušet DEMO

Moc děkujeme za zájem vyzkoušet si náš interaktivní fitness komiks ČERNOKNĚŽNÁ KLETBA! Vyplň nám prosím formulář a brzy ti na email dorazí první 2 dny příběhu.

Odesláním souhlasíš se Zásadami ochrany osobních údajů.

Na aplikaci teprve pracujeme...

Moc děkujeme za zájem si stáhnout gamifit! Na aplikaci ale bohužel teprve pracujeme a není tak ke stažení. Momentálně především zjišťujeme, jestli problém, který řešíme, je pro děti a rodiče aktuální – váš zájem pro nás proto dost znamená.

Jste rodičem dítěte/dětí ve věku cca 7-13 let a chcete nám pár minutami svého času pomoct ještě více? Abychom mohli aplikaci vyvinout tak, aby opravdu pomáhala dětem najít vlastní motivaci k pohybu, provádíme s rodiči hloubkové rozhovory. Chcete se zapojit? Zanechte nám na sebe kontakt a my se s vámi rádi spojíme!

Tohle tady zatím není...

Web právě předěláváme – zkuste nás navštívit za pár dní. 

Díky za pochopení!